Otwórz zawartość
"Proszę się zalogować lub zarejestrować "aby pobrać e-książki."

Available in Afrikaans, Deutsch, English, Suomi, Français, Italiano, Nederlands, Norsk, Română

Boża ewangelia

Łaska oznacza, że wszelki grzech zostanie nam przebaczony, jeśli go wyznamy. Oznacza również, że otrzymamy moc, by być posłuszni prawdzie, z którą przyszedł Jezus. W tej książce Sigurd Bratlie pisze, że posłuszeństwo wiary jest prawdziwą Bożą ewangelią.

Sigurd Bratlie miał na sercu zdemaskowanie oszustw szatana oraz pokazanie ludziom Bożych prawd zawartych w ewangelii. Można to zobaczyć we wstępie, który napisał:

„Chciałem przedstawić ogromne zwiedzenie, którym duch antychrysta zdołał oszukać wiele milionów ludzi wzywających Boga. Duch ten wypaczył pojęcie posłuszeństwa wiary, a z nim całą ewangelię.

Duch antychrysta sfałszował również łaskę, przez co większość ludzi myśli, że są dziećmi Bożymi, chociaż nimi nie są. Aby wyjaśnić wyżej wymienione zwiedzenie, podzieliłem ten temat na rozdziały. Każdy rozdział możesz czytać oddzielnie i zrozumieć działanie zwiedzenia w temacie, którym jesteś zainteresowany. To zwiedzenie ma wielki wpływ na wszystkie dziedziny życia.

Zadziwiające jest, że to zwiedzenie miało tak wielki zasięg już w czasach apostołów. Kiedy czytasz listy apostołów, widzisz jak mocno ostrzegają i napominają, aby się go wystrzegać. Jeżeli tak było już w tamtych czasach, to jak jest teraz?

Mam nadzieję, że po przeczytaniu całości, otrzymasz jasne zrozumienie. Książka przeznaczona jest dla tych, którzy chcą być uczniami, dla szukających prawdziwej bojaźni Bożej.”

Zasady wiary

Poniższe tematy mają na celu w jasny i prosty sposób przedstawić istotę i zasady ewangelii chrześcijańskiej. Każda część opisuje kluczowe kwestie danego tematu, jak również często zadawane pytania oraz linki do artykułów o podobnej tematyce. Poświęć chwilę, by zgłębić zawartość tych stron. Przeczytaj również świadectwa ludzi, którzy mogą poświadczyć, że ta ewangelia naprawdę działa. Jest to praktyczne, aktywne i czynne chrześcijaństwo, które można zastosować w każdej sytuacji życia!

Obserwuj nas