Proszę się zalogować lub zarejestrować "aby pobrać e-książki.

Dostępne również w Afrikaans, Deutsch, English, Français, Italiano, Nederlands, Norsk, Română, Suomi

Boża ewangelia

Sigurd Bratlie miał na sercu zdemaskowanie oszustw szatana oraz pokazanie ludziom Bożych prawd zawartych w ewangelii. Można to zobaczyć we wstępie, który napisał:

„Chciałem przedstawić ogromne zwiedzenie, którym duch antychrysta zdołał oszukać wiele milionów ludzi wzywających Boga. Duch ten wypaczył pojęcie posłuszeństwa wiary, a z nim całą ewangelię.

Duch antychrysta sfałszował również łaskę, przez co większość ludzi myśli, że są dziećmi Bożymi, chociaż nimi nie są. Aby wyjaśnić wyżej wymienione zwiedzenie, podzieliłem ten temat na rozdziały. Każdy rozdział możesz czytać oddzielnie i zrozumieć działanie zwiedzenia w temacie, którym jesteś zainteresowany. To zwiedzenie ma wielki wpływ na wszystkie dziedziny życia.

Zadziwiające jest, że to zwiedzenie miało tak wielki zasięg już w czasach apostołów. Kiedy czytasz listy apostołów, widzisz jak mocno ostrzegają i napominają, aby się go wystrzegać. Jeżeli tak było już w tamtych czasach, to jak jest teraz?

Mam nadzieję, że po przeczytaniu całości, otrzymasz jasne zrozumienie. Książka przeznaczona jest dla tych, którzy chcą być uczniami, dla szukających prawdziwej bojaźni Bożej.”